Informujemy, iż nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych. Pozostanie na stronie oznacza zgodę na ich wykorzystanie.

Centrum Nowoczesnych Technologii

Naprawa laptopów OZONET Kraków - serwis

Zapraszamy do serwisu laptopów

na ekspresową wycenę naprawy Twojego notebooka. Zdiagnozujemy i wycenimy koszt naprawy możliwie jak najszybciej!

Twój komputer przestał się włączać, matryca wygląda na uszkodzoną, klawiatura została zalana, gniazdo zasilania nie łączy, pękła obudowa, oprogramowanie przestało działać lub po prostu coś nie działa prawidłowo?

Problem nie dotyczy komputera? Obojętnie czy będzie to drukarka, urządzenie wielofunkcyjne, monitor, telefon komórkowy, nawigacja samochodowa czy inne urządzenie, zawsze stosujemy te same zasady napraw!

W trakcie wyceny będziesz miał możliwość skorzystania z porad naszych wykwalifikowanych serwisantów, abyś od razu mógł podjąć decyzję o naprawie Twojego notebooka.

Jako jeden z niewielu serwisów laptopów posiadamy specjalistyczne urządzenia służące do diagnozowania i napraw płyt głównych w notebookach. Dzięki temu wykonujemy reballing BGA tam, gdzie w innym serwisie wymieniają płytę!

Każda naprawa jest objęta gwarancją co daje Ci pewność, że Twój komputer lub inny sprzęt elektroniczny będzie działał prawidłowo!

Naprawiając sprzęt u nas:

  • Twój laptop otrzymuje opiekę profesjonalisty z wieloletnim doświaczeniem.
  • Masz pewność, że naprawa będzie wykonana na najlepszym dostępnym obecnie sprzęcie, minimalizując ryzyko powstania wtórnych uszkodzeń (reklamacji).
  • Otrzymasz bezpłatne porady naszych specjalistów pozwalające na natychmiastowe podjęcie decyzji o naprawie. My cenimy Twój czas.
  • Oszczędzisz czas, ponieważ korzystamy tylko z najnowszego sprzętu serwisowego, skracającego do minimum długość procesu naprawy - Twoje zadowolenie to nasz sukces!
  • Teren działalności naszego serwisu notebooków obejmuje cały Kraków, dzięki czemu do nas jest zawsze blisko.