Informujemy, iż nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych. Pozostanie na stronie oznacza zgodę na ich wykorzystanie.

Centrum Nowoczesnych Technologii

Naprawa laptopów OZONET Kraków - oferta

Serwis laptopów OZONET - Kraków

jest firmą branży komputerowo-informatycznej, z wieloletnim doświadczeniem oraz wykwalifikowanym personelem. Obszary w którym działamy to serwis i naprawa laptopów oraz netbooków i komputerów PC, odkup i sprzedaż notebooków, doradztwo IT oraz obsługa informatyczna.

Posiadamy bogatą ofertę sprzętu komputerowego w postaci:

  • komputerów stacjonarnych,
  • komputerów przenośnych, czyli laptopów (notebooków) i netbooków,
  • drukarek oraz urządzeń wielofunkcyjnych,
  • Oprogramowania dla komputerów stacjonarnych oraz notebooków i netbooków.
  • Akcesoriów komputerowych dla użytkowników notebooków, netbooków oraz komputerów PC

Gwarantujemy dostarczenie zakupionego sprzętu własnym transportem, wraz z jego późniejszą instalacją u klienta.

Nasza firma zajmuje się również kompleksową obsługą serwisową (naprawami gwarancyjnymi, jak i pogwarancyjnymi) komputerów stacjonarnych, notebooków, netbooków, telefonów komórkowych oraz sprzętu peryferyjnego komputera.

Nasz serwis laptopów, jako jeden z nielicznych, oferuje Państwu sprzęt zastępczy na czas naprawy, co zapewni ciągłość pracy i minimum stresu!

Zapewniamy pomoc w doborze odpowiednich zestawów komputerowych (klasy: PC, notebook, netbook, tablet, palmtop) oraz przeszkolenie mające na celu zapoznanie się z ich obsługą.

Ponadto oferujemy Państwu kompleksową obsługę informatyczną, przeznaczoną zarówno dla klientów korporacyjnych jak i indywidualnych.
W zakres tej obsługi wchodzą wszystkie czynności od zakupu sprzętu komputerowego (notebooków, komputerów PC czy serwerów) przez wdrożenia i audyty po serwis i utylizację starego sprzętu.